LegitLex | Юридические услуги в Донецке

Иск о вселении

  • PDF

До ____________ районного суду м. ________

Позивач: _____________________________

Відповідач: ___________________________

Треті особи: __________________________

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням,

про вселення, про визначення порядку користування

жилим приміщенням квартири

З ____________ р. я мешкаю та перебуваю на реєстраційному обліку у квартирі за адресою: ______________________________________ _________ частина якої належить мені на підставі ________________________ ______________ , що підтверджується випискою з особового рахунку № _________ від ____________ року.

Весь цей час я добросовісно виконувала обов’язки, передбачені законодавством щодо утримання належної мені частини квартири, вчасно сплачувала комунальні послуги, податки, інші обов'язкові платежі, тощо. Разом зі мною у зазначеній квартирі проживають та зареєстровані__________________________________________________ ________________________________________________________________________. Ми разом вели спільне господарство.

______________ року _______________, скористувавшись нашою відсутністю, змінив замки вхідних дверей квартири, чим перешкодив нам доступ до жилого приміщення а також порушив наші права щодо користування жилим приміщенням, яке належить мені на праві власності. Ключів від замків ми не маємо. Наші особисті речі досі знаходяться у квартирі, у зв'язку з чим ми не маємо можливості користуватися ними. Спроби увійти до квартири завершуються скандалами із відповідачкою, потрапити до квартири ми так і не можемо. Ми вимушені проживати ______________________________________________, оскільки постійним місцем нашого проживання є адреса: _______________________., та іншого житла ми не маємо.

Згідно зі ст. 321 Цивільного кодексу України право власності є непорушним. Ніхто не може бути позбавлений цього права або обмежений у його здійсненні.

У відповідності зі ст. 391 Цивільного кодексу України власник майна має право вимагати усунення перешкод щодо здійснення ним права користування своїм майном.

Стаття 155 Житлового кодексу України визначає, що власника квартири не може бути позбавлено права користування квартирою, крім випадків, установлених законодавством.

Відповідно до статей 64, 65 ЖК особи, що вселились у жиле приміщення як члени сім'ї наймача, постійно проживають разом із ним і ведуть із ним спільне господарство, набувають рівного з іншими членами сім'ї права користування жилим приміщенням, якщо при вселенні між цими особами, наймачем та членами його сім'ї, які з ним проживають, не було іншої угоди про порядок користування даним приміщенням.

Квартира ______ жилого будинку № _________ в м. ___________ складається з ______________________________________________________________________________

На підставі вищевикладеного й у відповідності зі ст.ст. 150, 155, 156 Житлового кодексу України, ст.ст. 321, 391, 405, ч. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 3, Цивільно-процесуального кодексу України.

 

ПРОШУ:

1. Постановити   рішення,   яким   зобов'язати  _____________________ припинити чинити дії, які перешкоджають мені здійснювати   свої   права   щодо користування жилим приміщенням ________________________

2. Вселити мене в квартиру __________________________________________.

3. Визначити порядок користування жилим приміщенням в _______________________ таким чином ________

4.   Встановити   спільний   порядок   користування   приміщеннями   загального
користування - ___________________________________________________________.

 

Додатки:

  1. копії позовної заяви.
  2. Копії особових рахунків.
  3. Копія технічного паспорту.
  4. Квитанція про сплату держмита.
  5. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Обновлено 14.10.2011 20:37

О Нас

Наша компания предоставит Вам квалифицированную правовую помощь в кратчайшие сроки.

Мы поможем решить любой вопрос по вашему делу !

Актуальные сведения

Генпрокуратура Украины возбудила против экс-главы «Нафтогаза» Олега Дубины уголовное дело о превышении полномочий при подписании газовых контрактов с Россией.

Контакты

  • Адрес: Россия, г. Москва, Олимпийский пр. 16, стр. 1, офис 648
  • Тел: +7 (915) 224-14-42
  • Email: [email protected]